(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-27 15:04

7 ton

(Nr 1874528)
7 ton

Dystans: 212.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje głównie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu ustalić kilka najważniejszych zagadnień.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz wyładunku produktu. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowepotrafiące unieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku małych paczek czy też towarów sypkich, warto ustalić, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli chcemy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie adekwatnych certyfikatów, w dodatku w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, bezproblemowo można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej publikowane, docierają do setek różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś duża konkurencja umożliwia uzyskanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Swarzędz, Polska

Od 28 cze 2017 do 30 cze 2017

Adres i termin dostawy

Żary, Polska

Od 28 cze 2017 do 30 cze 2017