(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-27 15:04

7 ton

(Nr 1874528)
7 ton

Dystans: 212.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje przede wszystkim firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Należy przed zleceniem takiego transportu po ustalać kilka zasadniczych problemów.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które zdołają udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich przedmiotów czy też ładunków sypkich, warto sprecyzować, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być nieosłonięta naczepa. Gdy pragniemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie odpowiednich dokumentów, jak również w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

    Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej zamieszczone, docierają do tysięcy profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja umożliwia otrzymanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Swarzędz, Polska

Od 28 cze 2017 do 30 cze 2017

Adres i termin dostawy

Żary, Polska

Od 28 cze 2017 do 30 cze 2017