(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-24 17:29

7 walizek

(Nr 2411672)
7 walizek

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Dystans: 439.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

     Na początek warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka kartonów, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Pruszków, 05-800, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny