(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

8 (Nr 5594731)

8

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

200

Liczba sztuk:

8

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1647.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Malbork

Od 16 gru 2019 do 22 gru 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 31 gru 2019 do 31 sty 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, warto wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto podać typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu warto pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).