(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

8 cajas, 11 maletas, alfombra, tabla planchar, almohadas (Nr 6092566)

Waga w kg (łączna):

240

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

8

Budżet zlecenia [€]:

500

Dystans: 778.00 km

Adres i termin nadania

Portugalia, Lizbona, Lizbona

Od 12 maj 2020 do 17 maj 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, La Rioja, Santo Domingo De La Calzada

Od 18 maj 2020 do 24 maj 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać książki na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują nietypowe wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie twojego majątku.