(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-07-24 22:48

8 felg aluminiowych z Belgii do Pleszewa

(Nr 1920687)
8 felg aluminiowych z Belgii do Pleszewa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0,8

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1017.00 km

Informacje dodatkowe:

Felgi sa zapakowane po 2 sztuki

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 13649
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 23:50

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości: (2)

Sebastian M. (Zleceniodawca)
25-07-2017, 06:42
Kiedy może pan je wziąć cena 150zl mi pasuje proszę o info ja pracuje do 16 codzien
marcin p. (Przewoźnik)
25-07-2017, 06:56
150euro
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (5)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Zwłaszcza delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Geel, Belgia

25 lip 2017

Adres i termin dostawy

Pleszew, Polska

30 lip 2017