(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-02-22 15:49

8 grubych szyb 1,1m x 1,0 m (Nr 2405356)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.18

Waga w kg (łączna):

500.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

witam, mam 8 szyb grubosci 21,5 mm do przewiezienia. Jest to szyba z VSG TVG. Wymiary 1,1m x 1,0m. Prosze o wycene

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 603.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków bywa zależny od wielkości ładunku, terminu transportu oraz odległości pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Transport towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - stanowią platformę, na której umieszcza się niewielkie rzeczy lub opakowania. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na nich najczęściej przewozi się meble, paczki, materiały budowlane (na przykład farby, panele itd.), drzwi jak także materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który musi być przewożony samochodem ciężarowym i zajmuje zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie transportu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

    Kontenery – Przewóz pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – zwłaszcza w przypadku transportu ładunków w postaci płynu oraz ładunków sypkich. W kontenerach można także transportować drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Inne ładunki – ładunki, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Drezno, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Albstadt, Niemcy

Termin elastyczny