(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

8 kartonów i kilka innych rzeczy (Nr 5851744)

Waga w kg (łączna):

80

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1056.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Tessyn, Lugano

Od 2 mar 2020 do 31 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Malczyce

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać talerze na kilka pakunków, aby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specjalne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie waszego majątku.