8 M3 (Nr 5638075)

8 M3

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Dystans: 1379.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Bourgogne-Franche-Comté, Luxeuil-Les-Bains

26 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Nowy Kawęczyn

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę pakunków, aby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały izolujące, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują szczególne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.