(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-08 13:51

8 motocykli

(Nr 2016992)
8 motocykli

Dystans: 3340.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

14900 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-09-2017, 17:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-13 do 2018-06-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

przyczepa

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2018-06-11, 17:10

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 14900 zł

Wiadomości: (1)

lomtom
29-09-2017, 10:42
Dzień dobry. Niestety, koszt transportu nas przerósł. Musimy zrezygnować.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (5)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to często drogie ładunki, które wydają się dosyć trudne do unieruchomienia w trakcie przewozu. Trudne - jednakże tylko pozornie. Bezbłędnie umocowany pojazd na pewno przetrwa trasę bez żadnej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. Podczas transportu na naczepie, potrzebne będą 4 taśmy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą raptem 2, ponieważ posiadają one szyny udaremniające przesuwanie się motocykla. Istotne jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas jazdy, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach pojazdu i pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed jazdą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Występują także platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają transportować motor lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Można zawsze dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo deski jest niebezpieczne i zagraża uszkodzeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu maszyny stale. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może przetransportować motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Porto, Portugal

Termin elastyczny