(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-08 13:51

8 motocykli

(Nr 2016992)
8 motocykli

Dystans: 3340.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

14900 zł

ID firmy: 524062
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-09-2017, 17:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-13 do 2018-06-30

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

przyczepa

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2018-06-11, 17:10

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 14900 zł

Wiadomości: (1)

Tomasz B. (Zleceniodawca)
29-09-2017, 10:42
Dzień dobry. Niestety, koszt transportu nas przerósł. Musimy zrezygnować.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (5)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to często drogocenne ładunki, które wyglądają na stosunkowo trudne do zabezpieczenia podczas transportu. Trudne - niemniej jednak tylko pozornie. Odpowiednio umocowany jednoślad na pewno przetrwa transport bez jednej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor przewożony. W przypadku przewozu na przyczepie, obowiązkowe są 4 taśmy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są zaledwie 2, ponieważ posiadają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motocykla. Istotne jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w fachowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach wozu i pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Aby kierowca nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed wyruszeniem opróżnić bak motocykla, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Istnieją także platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motor lub skuter i często nie zajmują całego miejsca w aucie.

     Należy zazwyczaj dopytać o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. belki jest niepewne i zagraża popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 złotych za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma może zabrać jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Porto, Portugalia

Termin elastyczny