(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

8 paczek ubrań i materac 160x200 (do 400kg) (Nr 1647735)

8 paczek ubrań i materac 160x200 (do 400kg)

Dystans: 1756.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 22 lut 2017 do 1 mar 2017

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Puławy

5 mar 2017


Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, warto wystawić darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można naładować fragmentami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).