(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-28 15:56

8 samochodow

(Nr 1992065)
8 samochodow

Marka i model:

Rozne - w sumie 8 aut

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1266.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu pojawia się nierzadko, kiedy nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Anglii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Trzeba pamiętać także, że faktyczna waga naczepy nie może przewyższać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Bruksela, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ostrawa, Czechy

Termin elastyczny