(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

80 szt. Palet Pustak Poroterm Transport HDS (Nr 5218158)

80 szt. Palet Pustak Poroterm    Transport  HDS

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Palety zafoliowane fabrycznie

Budżet zlecenia [zł]:

1

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 26.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

8 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Pszczyna

31 paź 2019


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Wypada przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić kilka zasadniczych tematów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które zdołają podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też towarów sypkich, wypadałoby zdefiniować, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy nieprzykryta naczepa. Kiedy potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się konieczne zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych zaświadczeń, dodatkowo w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymagań, najczęściej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej publikowane, docierają do setek specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorodnych towarów, zaś duża konkurencja pozwala zdobycie korzystnych stawek.