(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

84m3 lekkiej pianki technicznej z Polski do Bułgarii (Nr 5748726)

84m3 lekkiej pianki technicznej z Polski do Bułgarii

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

4000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Pianki polietylenowe zapoakowane w folie. 84m3

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1473.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Gliwice

10 lut 2020

Adres i termin dostawy

Bułgaria, Płowdiw, Płowdiw

11 lut 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga zazwyczaj przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego transportu pouzgadniać parę zasadniczych spraw.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku jak i wyładunku produktu. Gdy jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które zdołają podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też towarów sypkich, warto uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy otwarta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie odpowiednich zaświadczeń, w dodatku w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po ustaleniu swoich wymagań, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej umieszczone, docierają do tysięcy specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorodnych towarów, a duża konkurencja pozwala osiągnięcie niskich stawek.