(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2016-09-25 15:38

8szt Płytek betonowych 35cmx50 cm - łącznie ok 50 kg

(Nr 1144632)

Długość [m]:

0.55

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

karton, folia

Budżet zlecenia [zł]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 137.90 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków jest zależny od gabarytów ładunku, daty transportu jak również od dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Kategorie ładunków

    Transport towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią podstawę, na której można układać mniejsze rzeczy lub paczki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj przewozi się meble, paczki, artykuły budowlane (na przykład farby, panele itd.), drzwi jak także materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić pojazdem ciężarowym i zapełnia zaledwie część przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do tego typu transportu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

    Kontenery – Transport niektórych towarów wymaga użycia pojemnika metalowego – głównie przy przewozie towarów w postaci płynu i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować drobnicę w paczkach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Pozostałe towary – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Starachowice, 27-200, Składowa , 13 D

Od 26 wrz 2016 do 30 wrz 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Tarnowiec, 33-112, ZAWADA, 115 B

Od 26 wrz 2016 do 30 wrz 2016