8t (Nr 6236547)

8t

Długość [m]:

6.45

Szerokość [m]:

3.45

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

8000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Drzwi ,okna, płytki ,terakota, glazura ,panele,płyty gipsowe,sedesy,farby ,tapety ,kleje,

Budżet zlecenia [zł]:

6000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 646.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Radzyń Podlaski

10 sie 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Brandenburgia, Frankfurt Nad Odrą

12 sie 2020


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przeprowadzają się. Warto przed zleceniem takiego przewozu uściślić parę kluczowych formalności.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe zdolne dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też ładunków sypkich, należałoby ustalić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy odkryta naczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się przydatne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie właściwych świadectw, w dodatku w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po dookreśleniu swoich warunków, najczęściej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej umieszczone, trafiają do tysięcy różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorodnych paczek, a olbrzymia konkurencja umożliwia otrzymanie niskich stawek.