(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-01-25 18:05

9 rowerów

(Nr 2320992)
9 rowerów

Waga w kg (łączna):

180.00

Dystans: 4639.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują rower jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki rower warto zostawić go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego kartonu lub kupić stosowny karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle warto poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruszające się części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru najlepiej osadzić w odrębnych, małych kartonach albo osłonić fragmentami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wystające części na przykład jak śruby czy też przerzutki warto osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle trzeba zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów zabezpieczających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a także terminu realizacji przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Wrocław, 40-203, Polska

16 lut 2018

Adres i termin dostawy

Lajares, 35650, Hiszpania

21 lut 2018