(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-05-30 14:19

9 ton

(Nr 1819084)
9 ton

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,44

Wysokość [m]:

2,60

Waga w kg:

8900.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Łaunek stanowia pojemniki blaszane, sztaplowane, puste

Dystans: 562.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3600 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 18:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga zwłaszcza zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie wyprowadzają się. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować parę znaczących tematów.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Gdy jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które mogą dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niedużych paczek czy też produktów sypkich, należałoby uzgodnić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy nieprzykryta przyczepa. Gdy zamierzamy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne zastosowanie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie odpowiednich zaświadczeń, na dodatek w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

    Po doprecyzowaniu swoich wymogów, szybko można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej wystawione, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorodnych towarów, a olbrzymia konkurencja pozwala otrzymanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Szamocin, Polska

31 maj 2017

Adres i termin dostawy

Sankt Egidien, Niemcy

1 cze 2017