(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-05-30 14:19

9 ton

(Nr 1819084)
9 ton

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,44

Wysokość [m]:

2,60

Waga w kg:

8900.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Łaunek stanowia pojemniki blaszane, sztaplowane, puste

Dystans: 562.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3600 zł

ID firmy: 556806
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 18:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w szczególności zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu ustalić parę newralgicznych spraw.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które podołają udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich paczek czy też ładunków sypkich, trzeba by uściślić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być otwarta naczepa. Kiedy zamierzamy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się przydatne zastosowanie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych świadectw, w dodatku w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, najłatwiej można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorodnych paczek, a duża konkurencja pozwala uzyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Szamocin, Polska

31 maj 2017

Adres i termin dostawy

Sankt Egidien, Niemcy

1 cze 2017