(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-31 22:15

9 ton

(Nr 2340336)
9 ton

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

9000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Profile metalowe na paletach + ładowarka Kramer

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1102.00 km

Full truck load

     Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przenoszą się. Należy przed zleceniem takiego transportu po ustalać parę znaczących punktów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku produktu. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które będą w mocy unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, należy ustalić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być nieosłonięta naczepa. Jeżeli chcemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie adekwatnych świadectw, jak także w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, najczęściej można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej umieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorakich produktów, a olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Bruchsal, Niemcy

Od 5 lut 2018 do 9 lut 2018

Adres i termin dostawy

Rabka-Zdrój, 34-700, Polska

Od 5 lut 2018 do 9 lut 2018