(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-14 08:46

9 walizek (Nr 2222235)

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1616.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na parę pudeł, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Jaren, 2770, Norwegia

14 gru 2017

Adres i termin dostawy

Orzesze, 43-180, Polska

18 gru 2017