(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2016-12-01 21:42

a coruña-manilva

(Nr 1485802)
a coruña-manilva

Waga w kg:

300.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Esta todo en guardamuebles ya embalado,recontado y preparado para cargar..es una1 tabla d planchar,4cuadros,2estanteria con 5 baldas,cubo metalico,1 sofa 1 plaza,2 tv,3 estantes pequeños,2radiadores,baul mimbre,2 comodas,3alfombras,1camaycanape,y unas 50cajas ya precintadas con cosas de casa

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1147.20 km

Informacje dodatkowe:

Total son 71 bultos

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełnej ciężarówki

     Przewóz ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga zazwyczaj firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu po ustalać kilka znaczących formalności.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Gdy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które mogą podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku małych rzeczy czy też produktów sypkich, należy sprecyzować, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy otwarta przyczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych papierów, oprócz tego w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po dookreśleniu swoich wymogów, najczęściej można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej wystawione, docierają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś duża konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

España, La Coruña, 15011

Od 6 sty 2017 do 9 sty 2017

Adres i termin dostawy

España, Málaga, 29692

Od 9 sty 2017 do 12 sty 2017