(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Adly 450S Supermoto Quad (Nr 6071229)

Adly 450S Supermoto Quad

Marka i model:

Adly 450s Supermoto

Długość [m]:

1.90

Szerokość [m]:

1.27

Wysokość [m]:

1.14

Waga w kg (łączna):

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 499.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Olfen

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Marktleugast

Termin elastyczny


Transport quada

Quady często są to cenne maszyny i z tego powodu trzeba je naprawdę ostrożnie przewozić. Ważnym parametrem jest porządne osłonięcie quada przed zniszczeniem w trakcie transportu.

Quady na ogół transportuje się przyczepą, ale zdarza się także samochodem dostawczym lub większym pojazdem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie polecamy, dlatego że w trakcie transportu można zarysować zarówno quada oraz auto osobowe).

W momencie, kiedy transportujemy quada na naczepie, należy unieruchomić go korzystając z 4 taśm mocujących. Nabywając pasy mocujące wypada nie zapominać, żeby nie kończyły się otwartym hakiem, gdyż podczas transportu zdarzają się różnego rodzaju wstrząsy i taki pas może naturalnie się odhaczyć. Taśmy mocujące wytwarzane są z trwałego materiału, jednak podczas przewozu, istotne jest żeby zwrócić szczególną uwagę, aby pasy nie dotykały o żadne ostre elementy, dlatego, że mogą się przedziurawić i przerwać.

W przypadku, gdy transportujemy quad przy pomocy ciężarówki, także powinno się pojazd unieruchomić. Najłatwiej jest wykonać to za pomocą pasów mocujących i dodatkowo dołożyć obijaki w takich miejscach, żeby i quad i samochód nie poniosły szwanku w trakcie przewozu. W momencie transportu quada za pomocą innego pojazdu, powinno się pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Należy to zrobić, albowiem w czasie przewozu benzyna czy inne płyny potrafią się wylać i zniszczyć samochód od wewnątrz. Takie okoliczności także obniżą komfort jazdy samego kierowcy.

W momencie, kiedy zamawiamy transport quada przez przewoźnika, trzeba upewnić się czy ma stosowny sprzęt do załadunku oraz wyładunku.

Koszt transportu quada przeważnie uzależniony jest od odległości którą ma do pokonania pojazd. Żeby poznać faktyczną cenę przewozu quada, możemy wystawić ofertę transportu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące firm transportowych, które specjalizują się w takich przewozach.