Agregat uprawowy (Nr 8025663)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Agregat uprawowy
Wpisane wymiary
350 x 250 x 100 cm
Wpisana waga
1300 kg
1
Łączna waga:
1300 kg
Dystans
1140 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Walsrode

Od 13 wrz 2021 do 17 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Oleszyce

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie dotyczy jedynie grabi czy grilli do ogrodu. Myśląc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też przewóz stołów, rzeźb. Są to zazwyczaj spore urządzenia i są całkiem ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować tak naprawdę każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy przeważnie nie jest zamknięty w pudłach, z tego powodu trzeba go odpowiednio osłonić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie ruszał się i nie zniszczył oraz nie zniszczył pozostałych pakunków przewożonych w pojeździe, czy też nie zniszczył samego pojazdu transportującego.

Gdy posiadany sprzęt ogrodowy jest odpowiednio wielki, że nie możemy osobiście go przewieźć, wtedy można skierować się z taką informacją do firm transportowych. Najszybszym wyjściem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której mieści się tysiące firm transportowych. Aby zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej podając: trasę, wymiary sprzętu, ciężar, jak również liczbę elementów którą planujemy przewieźć. Czym dokładniej przedstawimy naszą przesyłkę tym firmy transportowe dokładniej podadzą cenę transportu. Cena transportu sprzętu ogrodowego zazwyczaj zależy od trasy oraz wielkości paczki. Często po zgłoszeniu zlecenia w portalu, należy zaczekać kilka chwil, żeby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest poczekać chodź jeden dzień, żeby uzyskać jak najwięcej wycen od firm przewozowych. Wówczas pozostaje tylko wytypować zlecenie najciekawszego transportu sprzętu do ogrodu dla nas.