(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-22 10:50

Alfa 166

(Nr 2404032)
Alfa 166

Marka i model:

Alfa 166

Waga w kg (łączna):

1688.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 67.00 km

Informacje dodatkowe:

Do mechanika.

Oferty od Przewoźników (0)

1150 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-02-2018, 14:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-22 do 2018-03-22

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 1150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu uwidacznia się niekiedy, jeśli kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody przewożenia auta

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Trzeba nie zapominać także, iż właściwa waga przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Głuchołazy, Polska

23 mar 2018

Adres i termin dostawy

Opole, Polska

23 mar 2018