(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-29 20:39

ALFA ROMEO 159 SALOON

(Nr 2122428)

Marka i model:

ALFA ROMEO 159

Waga w kg:

1630.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1740.00 km

Informacje dodatkowe:

SAMOCHOD NA CHODZIE, posiada następujące wymiary: 4670 mm długości, 1830 mm szerokości, 1420 mm wysokości, a rozstaw osi mierzy 2710. Masa własna wynosi 1630 kg.

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 09:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-31 do 2017-11-29

Czas transportu (dni):

9

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-11-30, 08:51

Opis oferty:

Dzień dobry, jesteśmy w stanie zabrać auto za kwotę 2000zł. Posiadamy ciężarówki pod plandekami i najazdy do załadunku aut, a nasze ciężarówki są co tydzień w Anglii, od wtorku do czwartku. Termin załadunku i rozładunku do ustalenia. Zapraszam do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu uwidacznia się często, jeśli nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca podczas transportu. Wypada nie zapominać także, że właściwa waga przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie na terenie UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wiślica, Polska

Termin elastyczny