(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-29 20:39

ALFA ROMEO 159 SALOON

(Nr 2122428)

Marka i model:

ALFA ROMEO 159

Waga w kg (łączna):

1630.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1740.00 km

Informacje dodatkowe:

SAMOCHOD NA CHODZIE, posiada następujące wymiary: 4670 mm długości, 1830 mm szerokości, 1420 mm wysokości, a rozstaw osi mierzy 2710. Masa własna wynosi 1630 kg.

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 633953
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 09:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-31 do 2017-11-29

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-11-30, 08:51

Opis oferty:

Dzień dobry, jesteśmy w stanie zabrać auto za kwotę 2000zł. Posiadamy ciężarówki pod plandekami i najazdy do załadunku aut, a nasze ciężarówki są co tydzień w Anglii, od wtorku do czwartku. Termin załadunku i rozładunku do ustalenia. Zapraszam do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu uwidacznia się niekiedy, gdy nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Wypada pamiętać również, iż faktyczna waga naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wiślica, Polska

Termin elastyczny