(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-26 20:40

Alfa Romeo Giulietta Spider

(Nr 1924093)

Marka i model:

Alfa Romeo Giulietta Spider

Waga w kg:

800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2489.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2489 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 10:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-15 do 2017-09-23

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Hello, our offer includes all ferry cost and insurance! We transport cars using car transporters. Greetings!

Cena (zawiera VAT): 2489 €

Wiadomości: (1)

cSpeed
27-07-2017, 10:01
Hello, our offer includes all ferry cost and insurance! We transport cars using car transporters. Greetings! price counted for 1€/km (2489km)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu pojawia się nierzadko, jeżeli nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Austrii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć 4 pasami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia podczas przewozu. Powinno się nie zapominać także, że właściwa waga naczepy nie może przekraczać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

County Dublin, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Casteddu/Cagliari, 09121-09131, 09, Włochy

Od 26 lip 2017 do 28 wrz 2018