(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-26 20:40

Alfa Romeo Giulietta Spider

(Nr 1924093)

Marka i model:

Alfa Romeo Giulietta Spider

Waga w kg (łączna):

800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2489.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2489 €

ID firmy: 19355
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 10:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-15 do 2017-09-23

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Hello, our offer includes all ferry cost and insurance! We transport cars using car transporters. Greetings!

Cena (zawiera VAT): 2489 €

Wiadomości: (1)

Przemysław M. (Przewoźnik)
27-07-2017, 10:01
Hello, our offer includes all ferry cost and insurance! We transport cars using car transporters. Greetings! price counted for 1€/km (2489km)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu pojawia się najczęściej, jeżeli kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Powinno się pamiętać również, iż faktyczna waga naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

County Dublin, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Casteddu/Cagliari, 09121-09131, 09, Włochy

Od 26 lip 2017 do 28 wrz 2018