(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-04-30 12:10

Altana konstrukcja drewniana w częściach (Nr 2646384)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3.3

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 605.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu ładunków jest zależny od rozmiaru ładunku, daty transportu oraz odległości pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

    Transport towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której można układać niewielkie przedmioty lub opakowania. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach często przewozi się artykuły spożywcze, szkło, towary budowlane (np., farby, panele itd.), drzwi czy artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który musi być przewożony samochodem ciężarowym i zapełnia zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Do tego typu przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do tego typu przewozu stosuje się różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych towarów może wymagać pojemnika metalowego – głównie przy przewozie ładunków płynnych i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także przewozić drobnicę w opakowaniach – workach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i sypkich – można rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Inne towary – ładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Trzebiatów, 78-100, Polska

Od 30 kwi 2018 do 7 maj 2018

Adres i termin dostawy

Legnica, Polska

Od 30 kwi 2018 do 7 maj 2018