(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 09:10

altanę ogrodową

(Nr 1876268)
altanę ogrodową

Długość [m]:

2,5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

1000.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

600

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 497.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, bowiem nieprawidłowości w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do doszczętnego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, np. mokrą szmatką. Później należałoby przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, ponieważ elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. sofa może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych rzeczach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy później odpowiednio ochronić. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle czujność na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary gotowych do przewozu pakunków, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Białystok, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Starnice, 76-248, Polska

Termin elastyczny