(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-08-28 14:50

Aneta Fijol

(Nr 1991843)
Aneta Fijol

Dystans: 2438.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport podróżnych może odbywać się samochodem osobowym (taksówką), niewielkim busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 ludzi. Firma transportowa zajmująca się przewozem pasażerów powinna posiadać certyfikat kompetencji zawodowych i stosowne zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku transportów poza granice Polski) – licencję na międzynarodowy transport osób.

Koszt transportu ludzi

    Koszt transportu osób uzależniony jest przede wszystkim od odległości jaką trzeba pokonać, a także od ilości osób oraz ciężaru i rozmiaru walizki, którą przy sobie posiadają pasażerowie. Firmie transportowej w wyczerpującej wycenie transportu osób, pomoże posiadanie wiedzy w temacie liczby walizek i toreb jak także innych przewożonych przedmiotów – trzeba podać informację o dokładnej wadze oraz o rozmiarach każdej sztuki pakunku. W momencie, gdy nie znasz dokładnych wartości, wyszacuj je i zawiadom o tym firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są zaokrąglone.

    Ustalając kurs podróży należy napisać precyzyjne informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w momencie, kiedy kilkoro pasażerów jedzie do innego miejsca docelowego, należy powiedzieć o tym kierowcy zawczasu, tak żeby mógł należycie obmyślić trasę.

    Przykładowo, za przewóz pasażera wraz z bagażem na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) kosztował 400 złotych. Za przewóz pasażerki razem z psem na trasie Luton (UK) – Szczecin zapłacono 550 złotych. Przewóz pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) wiązał się z kosztem 250 PLN.

Adres i termin nadania

Aberdeen, Wielka Brytania

28 sie 2017

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

30 sie 2017