(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-08-28 14:50

Aneta Fijol

(Nr 1991843)
Aneta Fijol

Dystans: 2438.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Przewóz podróżnych

    Transport podróżnych może odbywać się samochodem osobowym (taksówką), niewielkim busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 osób. Firma zajmująca się przewozem ludzi powinna posiadać certyfikat kompetencji zawodowych i należyte zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku transportów poza granice Polski) – licencję na międzynarodowy transport ludzi.

Cena transportu pasażerów

    Koszt przewozu osób uzależniony jest przede wszystkim od długości trasy podróży, jak również od ilości ludzi oraz wagi i wielkości walizki, którą ze sobą zabierają pasażerowie. Przewoźnikowi w wyczerpującej wycenie transportu ludzi, pomoże posiadanie informacji w temacie liczby walizek i toreb jak również pozostałych transportowanych rzeczywypadałoby przekazać informację o wyczerpującej wadze oraz o wymiarach każdej sztuki pakunku. W przypadku, kiedy nie potrafisz podać dokładnych wartości, wyszacuj je i poinformuj przewoźnika, że przekazane przez Ciebie parametry są zaokrąglone.

    Określając trasę podróży warto podać dokładne adresy – w momencie, kiedy część osób podróżuje do innego miejsca docelowego, warto powiedzieć o tym kierowcy przed rozpoczęciem podróży, tak aby mógł należycie obmyślić trasę.

    Na przykład, za przewóz pasażera wraz z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) zapłacono 400 PLN. Za transport podróżnej wraz z psem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina wydano 550 . Przewóz pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) wiązał się z kosztem 250 PLN.


Adres i termin nadania

Aberdeen, Wielka Brytania

28 sie 2017

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

30 sie 2017