(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2016-11-30 18:38

Anglia (rugby) - polska

(Nr 1478982)
Anglia (rugby) - polska

Marka i model:

Vw golf 3 kombi

Waga w kg:

1200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1839.30 km

Informacje dodatkowe:

Witam poszukuje transportu samochodu osobowego z anglii miejscowosci rugby do polski kielce lub tylko gdzieś za granice polski.

Oferty od Przewoźników (0)

1700 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 20:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-06 do 2016-12-07

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-02, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1700 zł

Wiadomości:

2980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 19:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2016-11-30, 18:38

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 2980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się nierzadko, jak kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Anglii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Powinno się nie zapominać także, iż właściwa masa naczepy nie powinna przerastać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Rugby

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kielce

Termin elastyczny