Apartamento, pocos muebles - nevera, colchón, espejo de 1.50 x 2 metros, cajas, unos 15 m3 (Nr 6480916)

Apartamento, pocos muebles - nevera, colchón, espejo de 1.50 x 2 metros, cajas, unos 15 m3

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1907.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londres

14 paź 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicja, A Coruna

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na parę kartonów, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują specjalne wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego majątku.