(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-05 14:53

aprilia 125

(Nr 1828748)
aprilia 125

Dystans: 574.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

180 €

ID firmy: 4745
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2017, 01:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 180 €

Wiadomości:

200 €

ID firmy: 333402
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 15:37

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Insurance 20,000 Euro

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to często drogocenne ładunki, które wydają się dość nieproste do unieruchomienia w trakcie transportu. Ciężkie - aczkolwiek jedynie złudnie. Bezbłędnie przymocowany jednoślad na pewno przetrwa transport bez żadnej skazy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, potrzebne są 4 taśmy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą jedynie 2, bowiem posiadają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się pojazdu. Najważniejsze jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas drogi, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach samochodu i pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy wychlapać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Warto zawsze dowiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo deski jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma może wziąć pojazd na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Berlin, Niemcy

5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Kolonia, Niemcy

6 cze 2017