(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-05 14:53

aprilia 125

(Nr 1828748)
aprilia 125

Dystans: 574.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

180 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2017, 01:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 180 €

Wiadomości:

200 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 15:37

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Insurance 20,000 Euro

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wydają się względnie nieproste do unieruchomienia podczas transportu. Ciężkie - wszakże tylko pozornie. Właściwie umocowany jednoślad na pewno przetrwa przewóz bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, niezbędne 4 liny trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą ledwie 2, gdyż mają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się jednośladu. Ważne jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie drogi, a ponadto trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach pojazdu oraz pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak motocykla, który może w trakcie drogi rozlać się na nierównościach. Istnieją także platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zwykle nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo belki jest niepewne i zagraża uszkodzeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 za kilometr. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może przewieźć motor na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Berlin, Niemcy

5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Kolonia, Niemcy

6 cze 2017