(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-22 17:06

armario de puertas correderas de 200 cm de largo por 220 de alto

(Nr 2172456)

Długość [m]:

220

Szerokość [m]:

200

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 37.00 km

Informacje dodatkowe:

Es un armario de puertas correderas tipo Conforama. Habría que desmontarlo, trasportarlo y dejarlo montado

Oferty od Przewoźników (0)

160 €

ID firmy: 607946
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2017, 10:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-13 do 2017-12-14

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-12-13, 09:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 160 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę spraw, dlatego że błędy na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia i potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

    Na początek, kiedy transportujemy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości oraz wymyć, przykładowo wilgotną gąbką. Potem należałoby rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, ponieważ elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo dużych rzeczach, takich jak na przykład łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby znaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary zebranych do transportu rzeczy, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Alcobendas, Hiszpania

24 lis 2017

Adres i termin dostawy

Soto del Real, 28791, Hiszpania

24 lis 2017