(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-10-25 15:35

artykuły spożywcze z lodowki

(Nr 2114277)
artykuły spożywcze z lodowki

Waga w kg (łączna):

50.00

Opakowanie ładunku:

paczka

Budżet zlecenia [zł]:

1.000

Dystans: 925.00 km

Informacje dodatkowe:

Dzien dobry, szukam przewoznika paczek z artykułami spożywczymi z lodowki (nie mrozonki). Z Walbrzycha do Konstancji (Konstanz) w Niemczech . Pierwszy transport to okolo 50kg, pozniejsze beda wieksze

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Transport pożywienia i zbóż, pasz jest bardzo restrykcyjną dziedziną transportu ze względu na niebezpieczeństwo związane z nadpsuciem produktów żywnościowych. Firma transportowa podejmująca się przewozu żywności ma obowiązek dostosowywać się do regulaminów i uzyskać odpowiednie dokumenty. Transport pokarmów bywa także rygorystyczny ze względu na rozmaitość produktów spożywczych – wśród nich występują artykuły roślinne, suche, świeże itd. Każdy z tych produktów wymaga różnych warunków transportu (na przykład odpowiedniej wilgotności). Przewoźnicy transportujący żywność mierzą się z presją czasu, koniecznością zapewnienia należytego wyposażenia i wymogów przewozu jak również należytym ochronieniem artykułów spożywczych. W przypadku, gdy zlecamy transport artykułów żywnościowych, przewoźnik powinien posiadać odpowiednie dokumenty z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.

Cena przewozu pożywienia i produktów rolnych

    Koszt przewozu żywności i produktów rolnych zależy od wymiarów, wagi oraz ilości sztuk transportowanych artykułów, jak również od odległości między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Przykładowo, za przewóz prawie 100 kg groszku na trasie Olsztyn – Kraków kosztowało 140 zł. Za przewóz 500 kg kawy na trasie Alessandria (Włochy) – Kraków zapłacono 500 PLN. Przewóz kilku palet lodów z Namysłowa do Wrocławia zleceniodawca wydał 350 złotych. Za przewóz 20 palet produktów mrożonych z miejscowości Ryki do Słupska wydano 2800 PLN.

Adres i termin nadania

Wałbrzych, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Konstancja, Niemcy

Termin elastyczny