(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

atlas (Nr 4933154)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

250

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 267.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Ciechanów

Od 21 sie 2019 do 1 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski

Od 21 sie 2019 do 3 wrz 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które zwykle mieszczą się w fitness klubie – orbitreki, atlasy. Za sprzęt sportowy uważa się również na przykład: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W wielu przypadkach sprzęt treningowy dużo waży i niełatwo przewieźć go na własną rękę.

Sprzęt treningowy musi być dobrze zapakowany oraz zabezpieczony podczas przewozu. Dobrą praktyką będzie wziąć oryginalne opakowania. Kiedy sprzęt może szybko ulegnąć awarii, bezpiecznie jest użyć do osłony takie materiały jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z dużej liczby fragmentów, powinno się go zdemontować i osłonić wszystkie elementy oddzielnie - zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy musi być nieruchomy wewnątrz kartonu – zadbajmy wobec tego o to, aby luźne przestrzenie w kartonie zapełnić materiałami czy też folią bąbelkową. Elementy nie powinny przesuwać się wewnątrz kartonu.

Na cenę transportu sprzętu treningowego ma wpływ trasa między miejscem załadunku, a adresem wyładunku sprzętu, waga i wielkość, a także liczba elementów koniecznych do przewiezienia. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 zł. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 PLN. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 PLN.