(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-01 21:22

Audi

(Nr 1823906)
Audi

Dystans: 2051.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się najczęściej, jak zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Należy nie zapominać również, że rzeczywista waga przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Wallasey, Wielka Brytania

Od 24 lip 2017 do 25 lip 2017

Adres i termin dostawy

Olsztyn, Polska

28 lip 2017