(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-29 15:27

Audi

(Nr 2643524)
Audi

Marka i model:

Audi A6

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1543.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu uwidacznia się często, gdy zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Powinno się nie zapominać również, iż rzeczywista waga naczepy nie powinna przewyższać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

10A, Berlin, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Marsylia, 13000;13001;130, Francja

Termin elastyczny