(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-19 12:13

Audi 3

(Nr 2164518)
Audi 3

Marka i model:

A3

Waga w kg:

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1802.00 km

Informacje dodatkowe:

5 coches A3

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta pojawia się często, kiedy kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Trzeba pamiętać również, że właściwa waga przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Essen, 45127, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny