(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-03 23:01

audi a1

(Nr 1826186)
audi a1

Dystans: 929.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1400 zł

ID firmy: 355132
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 10:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-11

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-06-06, 10:57

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu pojawia się najczęściej, jak nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Trzeba nie zapominać także, iż właściwa waga naczepy nie może przewyższać faktycznej masy wozu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

26845, Nortmoor, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rosenheim, Niemcy

Termin elastyczny