(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-18 13:16

audi a3

(Nr 2163345)
audi a3

Marka i model:

audi a3 8p

Waga w kg (łączna):

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2129.00 km

Informacje dodatkowe:

auto do zabrania z firmy pn-piąt od 9-do 16 odbiór po 20-stym listopada

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się nierzadko, jeżeli nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Wypada nie zapominać również, że faktyczna masa naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Skelmersdale, WN8 6ES, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łubnice, 28-232, Polska

Termin elastyczny