(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-29 20:29

audi a3

(Nr 2333000)
audi a3

Marka i model:

audi a3

Waga w kg (łączna):

1100.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1686.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 633953
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 12:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-08

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-03-11, 11:49

Opis oferty:

Załadunek i rozładunek do ustalenia. Posiadamy najazdy do załadunku aut. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się często, gdy kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Austrii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować auto?

Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody transportu wozu

Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Należy pamiętać także, iż właściwa masa naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy auta ciągnącego.

Procedury

Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Norwich, Wielka Brytania

3 lut 2018

Adres i termin dostawy

Opatów, 27-500, Polska

Termin elastyczny