(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-28 19:32

Audi A3 8p

(Nr 1992581)
Audi A3 8p

Marka i model:

Audi A3 8p

Waga w kg (łączna):

1300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1223.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1700 zł

ID firmy: 40965
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-09-2017, 18:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-18 do 2017-09-19

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-19, 08:57

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu pojawia się często, jeżeli zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Niemiec. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Wypada pamiętać również, że faktyczna masa naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Bischofswiesen, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Białystok, Polska

Termin elastyczny