(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-28 19:32

Audi A3 8p

(Nr 1992581)
Audi A3 8p

Marka i model:

Audi A3 8p

Waga w kg:

1300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1223.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1700 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-09-2017, 18:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-18 do 2017-09-19

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-19, 08:57

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu pojawia się często, jeśli zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła auta należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Należy pamiętać także, że właściwa masa przyczepy nie może przekraczać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upełnomocnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Bischofswiesen, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Białystok, Polska

Termin elastyczny