(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Audi A4 (Nr 6552239)

Audi A4
Waga Sztuk:
Audi A4 B8/8K [restyling] (2011 - 2016) Avant Wagon 5-Doors
Długość
469 cm
Szerokość
182 cm
Wysokość
143 cm
ok. 1855 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga: 1855 kg
Dystans: 1141 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Vaud, Gryon

Od 14 paź 2020 do 20 paź 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Tetbury

Od 19 paź 2020 do 22 paź 2020


Transport samochodu

Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się niekiedy, gdy zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia samochodu

Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć 4 pasami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Należy pamiętać także, iż właściwa masa naczepy nie może przerastać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Procedury

Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru wozu.