(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Audi A4 (Nr 7550449)

Audi A4
Waga
Sztuk
Audi A4 B7 (2004 - 2008) Sedan 4-Puertas
Długość
458 cm
Szerokość
177 cm
Wysokość
142 cm
ok.
1477 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
1477 kg
Dystans
1529 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kraj Basków, San Sebastian

Od 5 kwi 2021 do 15 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Monachium

Od 12 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport samochodu

Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Austrii. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu wozu

Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Należy pamiętać także, że rzeczywista masa przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy auta ciągnącego.

Procedury

Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru auta.