(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-14 19:22

Audi A5 (Nr 2383557)

Audi A5

Marka i model:

audi a5

Waga w kg (łączna):

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

900

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1296.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu uwidacznia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z UK. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy pamiętać również, że właściwa masa przyczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Bristol, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

9 cze 2018