(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-07 16:07

Audi A6

(Nr 2015234)

Marka i model:

Audi A6

Waga w kg (łączna):

1600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 6824.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu uwidacznia się nierzadko, jak zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Francji. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Wypada nie zapominać również, że rzeczywista waga przyczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Mindelsohn Way, Birmingham, B15 2TG, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Biszkek, Kirgistan

Termin elastyczny