(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-26 23:32

Audi A6 (Nr 2419156)

Audi A6

Marka i model:

Audi A6 Avant

Waga w kg (łączna):

1500.00

Budżet zlecenia [€]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 48.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta pojawia się często, gdy nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Należy pamiętać również, iż faktyczna waga naczepy nie może przekraczać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Reading, RG1 1QH, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, UB8 2DE, Wielka Brytania

Termin elastyczny