(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-24 01:19

Audi A6 2010 r. Kombi - Transport do Pl w dowolne miejsce

(Nr 2410092)

Marka i model:

Audi A6

Waga w kg (łączna):

1940.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1353.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu pojawia się często, jak nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć 4 linami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Powinno się pamiętać również, że faktyczna masa przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Saint-Aubin, 1566, Szwajcaria

Od 26 lut 2018 do 7 mar 2018

Adres i termin dostawy

Łódź, 93-208, Polska

Od 26 lut 2018 do 7 mar 2018