(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-25 08:20

Audi A6 c5

(Nr 2112957)
Audi A6 c5

Marka i model:

Audi A6 C5 4,2

Waga w kg:

1800.00

Dystans: 1328.00 km

Informacje dodatkowe:

Auto w garazu u osoby prywatnej. Auto jeżdżące

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 10:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-16

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Termin transportu do uzgodnienia. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu pojawia się często, kiedy kupujemy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła auta należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia w czasie transportu. Wypada pamiętać również, faktyczna masa przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Moulainville, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Białaczów, Polska

Termin elastyczny