(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-21 23:37

Audi A6 C5 (Nr 2403080)

Audi A6 C5

Marka i model:

Audi A6

Waga w kg (łączna):

1550.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 957.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się często, gdy kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać również, że faktyczna masa naczepy nie może przerastać faktycznej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Bochum, Niemcy

Od 23 lut 2018 do 27 lut 2018

Adres i termin dostawy

Sierakowice, 83-340, Polska

Termin elastyczny