(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-25 08:17

Audi A6 C6

(Nr 2112948)

Marka i model:

Audi A6 C6

Waga w kg (łączna):

1600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 935.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta pojawia się niekiedy, jeżeli kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Czech. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia w czasie transportu. Powinno się nie zapominać również, że faktyczna waga naczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Suhl, 98527, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pułtusk, 06-100, Polska

Termin elastyczny